Blízko človeka – Kapitola 3: Dôvera

Zmrazil som sa pred dverami. Teraz som si uvedomil, že tu nie je stráž. Neviem, či sa niečo nestalo. Možno Strihman ich poslal preč. On je toho schopný. Natiahnem ruku na tlačidla a píšem kód. Akosi sa myseľ urovnala. Keď bude Strihman vo vnútri, zlámem mu kosti. Dvere sa otvárajú a vidím…. Alana. Aspoň tak. Idem dovnútra. Cez sklo vidím Jessicu ale niečo je zle. Prečo má na sebe obväzi? Alan sa otočí. „Joseph, dobre že si….“ Prečo má obväzi?“ skočím do reči. Alan nadýchne a vydýchne hlboko. Asi ma toto teraz porazí. „Joseph, bol tu Strihman. Za chrbát kapitánky robil na nej pokusy. Jeden vojak ho praskol a on pred chvíľou odletel späť na Zem a bude mať súd.“ dopovie Alan. Tak Strihman. Dalo sa to od toho hajzla čakať. Read the rest of this entry »

Pekelné Vianoce

Nazdar, volám sa Milan a chcem vám porozprávať o jednom zážitku. Bolo to počas Vianoc pred dvoma rokmi. Robil som u seba party. Všetko bolo pripravené: sladké na stole, ozdoby, sviečky zapálené a samozrejme aj stromček. Dom som mal pri zamrznutom jazere ale ľad nebol pevný. Ale to nevadilo. Čakal som pri dverách celý nedočkavý, kedy prídu kamaráti. Dlho som nečakal lebo už niekto zvonil. Otvoril som dvere a stáli tam Mišo s Luciou. Mišo mal na sebe zimné oblečenie ale Lucia mala na sebe sukňu. Čudoval som sa ale vtedy my to bolo jedno. Pozval som ich dovnútra a zatvoril dvere. Vtedy som nevedel, čo majú medzi sebou. Read the rest of this entry »

Chytiť – Kapitola 3: Bojuj, odíď a nájdi

Myseľ:
Našli sme Ravena. Verím, že ostatní sú v poriadku. Určite sa nám podarí všetkých nájsť a potom zistiť prečo Dimitri a Mike zradili. A dúfam, že nestretneme tých troch debilov. Read the rest of this entry »

Dievčatá profesionálne zabíjačky – Útek

Japonsko

AmerikaHlavné ústredie
„Jessica, musíš isť do Japonska zabiť hackera ktorí okráda banky“ hovorí šéf Jessice. „Vykonám“ hovorí Jessica.

Amerika Eliotov byt
„Hej, dostal som návrh na brigádu“ hovorí Eliot. „Tak čo, vezmeme to?“ „Dobre“ hovorí Emil. „Ja nie, ja už mám brigádu“ hovorí Mário.

Amerika Letisko
Jessica nastupuje na 1 triedu a Eliot s Emilom na 2 triedu. V lietadle Jessica číta informační list ktorý dostala od šéfa. Muž, 28 rokov, pôjdeš tam ako upratovačka na brigádu v hotely Chiang-Chu. V 2 triede sa Emil pýta Eliota „Eliot, čo tam vlastne budeme robiť?“ „Budeme rozdávať jedlo do pokoju a tak v hotely Chiang-Chu.“ Read the rest of this entry »

Chytiť – Kapitola.1 Zrada

Nechápem prečo. Prečo nás zradil? Aký mal dôvod? To neviem. Prostá vec v jaskyni a stane toto.
„Prečo, Dimitri? pýtal sa Raven. „Mám svoje dôvody, Raven.“ hovoril s úsmevom Dimitri. „Tak aspoň pusť Michaela.“ namietal som. „Počkaj, Tan. Bude to o chvíľu.“ „Čo?“ pýtal sa Akashi. „Toto.“ povedal Dimitri a začal robiť znaky. V tom okamžiku sa objavilo biele svetlo a nás to rozdelilo. Keď sa Jakson dotkol, dostal elektrickú ranu. „Nedotýkaj sa!“ vykríkol Raven. „Je to silové pole.“ povedal Mike. „Ale ty vtom nie si.“ povedal Lyon. „Áno. Som totiž na Dimitriho strane.“ povedal a išiel k Dimitrimu. „Ty zradca!“ povedal horko krevne Jack. „ Dimitri“ povedal som „povedal si že pustíš Michaela.“ „Áno.“ ako náhle dopovedal hodil Michaela do strany. Read the rest of this entry »

Chytiť – Kapitola:2 Malária a starý priateľ

Myseľ.
Prečo nás zradil? To je otázka, ktorú mam v hlave. A ešte Mike. Ale teraz mam inú prácu. Musím teraz naj isť svojich kamarátov. Viem že sú živí a nechcem stratiť ďalšieho kamaráta. Stačilo my stratiť Simona.
Realita
Ten chalan sa chystá na mňa zaútočiť. Mám dve možnosti. Prvá bojovať o svoj život a druhá utekať o svoj život. Tak či onak, môžem zomrieť aj keď budem bojovať a aj keď budem utekať. Neďaleko počujem rieku. Možno je to moja posledná ná….. Sakra. Kašlem a zhoršila sa mi viditeľnosť. Mám bolesti brucha a len tak tak držím rovnováhu. Mám zasa záchvat malárie. Musím si dať liek. V kapse ho mám. Dávam ruku do kapsy a vyťahujem okrúhlu krabičku. Read the rest of this entry »

Únik – Peklo: Prvá časť

21 Jún, 18:06 Strecha na 25 ulici, Rosental
Ako sa to mohlo stať? Prečo?! Som sám na streche budovy a dole…. dole neviem čo je. Sadnem si a chytím sa za hlavu. Hneď na to zdvíham brokovnice, ktorú mám pri sebe. Nikdy som nechcel používať zbrane. Veď kvôli zbraniam som stratil ženu. Read the rest of this entry »