Chytiť – Kapitola 3: Bojuj, odíď a nájdi

Myseľ:
Našli sme Ravena. Verím, že ostatní sú v poriadku. Určite sa nám podarí všetkých nájsť a potom zistiť prečo Dimitri a Mike zradili. A dúfam, že nestretneme tých troch debilov. Read the rest of this entry »

Chytiť – Kapitola.1 Zrada

Nechápem prečo. Prečo nás zradil? Aký mal dôvod? To neviem. Prostá vec v jaskyni a stane toto.
„Prečo, Dimitri? pýtal sa Raven. „Mám svoje dôvody, Raven.“ hovoril s úsmevom Dimitri. „Tak aspoň pusť Michaela.“ namietal som. „Počkaj, Tan. Bude to o chvíľu.“ „Čo?“ pýtal sa Akashi. „Toto.“ povedal Dimitri a začal robiť znaky. V tom okamžiku sa objavilo biele svetlo a nás to rozdelilo. Keď sa Jakson dotkol, dostal elektrickú ranu. „Nedotýkaj sa!“ vykríkol Raven. „Je to silové pole.“ povedal Mike. „Ale ty vtom nie si.“ povedal Lyon. „Áno. Som totiž na Dimitriho strane.“ povedal a išiel k Dimitrimu. „Ty zradca!“ povedal horko krevne Jack. „ Dimitri“ povedal som „povedal si že pustíš Michaela.“ „Áno.“ ako náhle dopovedal hodil Michaela do strany. Read the rest of this entry »

Chytiť – Kapitola:2 Malária a starý priateľ

Myseľ.
Prečo nás zradil? To je otázka, ktorú mam v hlave. A ešte Mike. Ale teraz mam inú prácu. Musím teraz naj isť svojich kamarátov. Viem že sú živí a nechcem stratiť ďalšieho kamaráta. Stačilo my stratiť Simona.
Realita
Ten chalan sa chystá na mňa zaútočiť. Mám dve možnosti. Prvá bojovať o svoj život a druhá utekať o svoj život. Tak či onak, môžem zomrieť aj keď budem bojovať a aj keď budem utekať. Neďaleko počujem rieku. Možno je to moja posledná ná….. Sakra. Kašlem a zhoršila sa mi viditeľnosť. Mám bolesti brucha a len tak tak držím rovnováhu. Mám zasa záchvat malárie. Musím si dať liek. V kapse ho mám. Dávam ruku do kapsy a vyťahujem okrúhlu krabičku. Read the rest of this entry »